Fenerbahçe’den 3 transfer birden! İşte Fenerbahçe’nin transfer bombaları

Fenerbahçe'den 3 transfer birden! İşte Fenerbahçe'nin transfer bombaları
Fenerbahçe'den 3 transfer birden! İşte Fenerbahçe'nin transfer bombaları

Keza aradığınız haberlere çarçabuk ulaşabilmek ayrıca de Haber3.com’a desteklemek için Google News’te Haber3.com’a abone olun. Haber3’e Google News’te abone olun Transferin hızlı takımı Fenerbahçe, aktarma döneminin kapanmasına saatler kala 3 bomba pat diye patlatmaya hazırlanıyor. PELKAS IŞLENMIŞ!
Yunan kulübü ile temasa geçen Fenerbahçe yetkilileri oyuncu için 1.5 milyon Euro bonservis bedeli ve bir sonraki satıştan yüzde 20 pay karşılığında anlaşmaya vardı. 4 takvim ilke anlaşmasına varılan Pelkas gece saatleride İstanbul’a geldi. 26 yaşındaki futbolcu bonuslarla birlikte takvim 1.2 milyon Euro alacak.

KEMAL ADEMİ CILALI!
Sarı-Lacivertliler, Diego Perotti’nin gerisinde bir transferi daha bitirdi. Kanarya, dün akşam saatlerinde İsviçre’nin Basel takımında forma giyen Alman asıllı İsviçreli oyuncu Kemal Ademi’yi İstanbul’a getirdiğini ve prensipte anlaştığını duyurdu. Basel’le 2023 yılına değin sözleşmesi yer alan oyuncu için kulübüne ne dek bonservis bedeli ödeneceği henüz bilinmezken, 24 yaşındaki forvetle 3 takvim anlaşmanın bugün resmen yapılacağı belirtildi.
PEROTTI HAZIR!
Fenerbahçe, sol kanat için düşündüğü Diego Perotti’de mutlu sona ulaştı. Arjantinli yıldızı daha 2019-20 sezonu sona ermeden gündeme bölge ve uzun soluklu pazarlıklar yürüten sarı-lacivertliler, 2+1 takvim sözleşmede anlaşmaya varılmasının arkasında İtalyan ekibi, Roma’yı da ikna etmeyi başardı.Perotti, Fenerbahçe’de sezon başına 2 milyon Euro (Takriben 18.2 milyon TL) alacak. Ana mevkii sol kanat olan Diego Perotti, hücum hattında forvet hariç, sağ kanat ve 10 numarada da oynayabiliyor. Ailemize hoş geldin Dimitris Pelkas!