Boupendza’nın transferi iptal oldu

Boupendza'nın transferi iptal oldu
Boupendza'nın transferi iptal oldu

Ayrıca aradığınız haberlere çarçabuk ulaşabilmek keza de Haber3.com’a destek olmak için Google News’te Haber3.com’a abone olun. Haber3’e Google News’te abone olun Boupenzda’nın Krasnodar’a transferi resmiyet kazanmadı. Atakaş Hatayspor, 8.1 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Rus ekibi ile anlaşmaya vardı. Gabonlu futbolcunun Krasnodar ve Hatayspor ile yaptığı görüşmelerden ise sonuç çıkmadı.
İstediği mali şartları sağlayaman 24 yaşındaki oyuncu sözleşmeye imza atmayacağını ve Hatayspor’da kalacağını iki kulüp yetkililerine de iletti. Boupenza ayrıca, taleplerinin kabul edilmemesi halinde Krasnodar’a aktarma olmayacağını da Hatayspor kulübüne iletti. Süper Lig’de 6. sırada bulunan Atakaş Hatayspor’da Boupendza’nın 18 golü var. 24 yaşındaki futbolcu, gol krallığında birincil sırada yer alıyor.
Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı, Boupendza’nın Krasnodar’a transferinin futbolcunun Hatayspor’da oynamak istemesi dolayısıyla gerçekleşmediğini açıkladı. Vardı, “Krasnodar, Boupendza için Hatayspor’a 8.5 Milyon Euro nakit, sonraki satıştan ise %20 pay önerge etmişti. Aktarma gerçekleşseydi, Boupendza, sezon ardına kadar Hatayspor’da kalacaktı” dedi. NTV Hem aradığınız haberlere hızlıca ulaşabilmek keza de Haber3.com’a desteklemek için Google News’te Haber3.com’a abone olun. Haber3’e Google News’te abone olun